Centrum Informacji Administracyjnej

Centrum Informacji Administracyjnej jest studenckim kołem naukowym przy Wyższej Szkole Administracji Publicznej  w Białymstoku. Studenci z C.I.A, nieodpłatnie, udzielają opinii i odpowiedzi na pytania prawne z zakresu spraw administracyjnych, z jakimi zwracają się do nas ludzie z naszego regionu (województwo podlaskie). 

Naszymi klientami są przede wszystkim osoby, których nie stać na fachową pomoc wykwalifikowanych radców prawnych i adwokatów. Od samego początku nasza działalność cieszy się ogromną popularnością i szacunkiem wśród lokalnej społeczności. A to wszystko dzięki temu, że staramy się traktować z jak największą troską osoby, które proszą nas o pomoc, a tym samym okazują nam swoje zaufanie, którego nie wolno nam zawieść. 

Po ponad dwuletniej działalności koło nasze zdobyło doświadczenie i nadal się rozwija. Dostrzegamy ogromne zainteresowanie naszą pomocą. Jesteśmy gotowi rozszerzyć naszą działalność, także poza nasz region, i pomagać ludziom potrzebującym pomocy prawnej z całego kraju. 

Jeśli nie potrafisz sobie poradzić ze swoimi sprawami w urzędach administracji publicznej, nie wiesz jak masz się do tego zabrać, zawsze możesz skontaktować się z nami i poprosić o pomoc. Specjalnie dla ciebie, na naszej stronie internetowej, przygotowaliśmy elektroniczny formularz zgłoszeniowy, po wypełnieniu którego nawiążesz z nami kontakt, a my postaramy się ci pomóc. I oczywiście nie zapomnij powiedzieć o nas swoim znajomym.